60 Yıllık Tecrübemizi Geleceğe Taşıyoruz

Hakkımızda


HakkımızdaMisyonumuz
Müşteri memnuniyet açısından sunduğumuz hizmetin her zaman için daha iyi olabileceğini düşünmekteyiz. Hizmet ettiğimiz firmaların mallarını zamanında ve güven içinde taşınmasını ilke edinmiş bulunmaktayız. Daha önemlisi hem personelimizin, hem hizmet verdiğimiz firmaların , hem de şirketimizin menfaatlari doğrultusunda iş ve işçi sağlığına ve güvenliğine çevre güvenliğine titizlikle dikkat etmekteyiz. Bu konuda çalıştığımız firmalarla sürekli bir koordinasyon halinde bulunmakta, personelimize periyodik olarak eğitim vermekteyiz . İş ve işçi sağlığını koruyucu ekipmanların kullanılmasını ciddi biçimde takip etmekteyiz. Faaliyetlerimizde kendimizi sürekli yenileyerek ve geliştirerek , en önemlisi de çok çalışarak en kaliteli hizmeti hedeflemekteyiz.

Tarihçemiz
Şirketimizin temeli 1950 yılında Elazığ'da Cevdet SANAÇ tarafından atılmıştır. Rahmetli kurucumuz ve babamız yaklaşık 20 yıl boyunca Elazığ ve civarına, dönemin Türkiye şartlarına paralel olarak tarım ve hayvancılık nakliyesi alanında hizmet vermiştir. 1971 yılında Gür Nakliyat'ı kurmuş ve bu tarihten sonra hizmet verdiği sektör ve bölgeler genişlemiştir.

Alters und Behindertengerechter BadumbauBadezimmer DekorationBadezimmer für ältere MenschenBadezimmer für ältere und körperbehinderte MenschenBadumbau Behindertengerechtbarrierefrei gestaltetes BadezimmerBarrierefreies BadBehindertengerechterEbenerdigen DuscheKomplettsanierungPflege & BarrierefreiheitPflegegrad erhalten Sie 4.000 € ZuschussPflegekasseToiletten Dekoration